Акції

Гарантія та сервіс

На все товары, реализуемые в нашем магазине, предоставляется гарантия от от 6 месяцев до до 3 лет в зависимости от сервисной политики производителя.

Проверка комплектности и отсутствие дефектов в изделии производится в присутствии потребителя по месту продажи или на дому. Комплектность изделия определяется описанием изделия или руководством по его эксплуатации.

Ризик випадкової втрати або пошкодження виробу переходить до споживача з моменту передачі товару.

Відносно складнотехнічних товарів: обмін або повернення грошових коштів споживачеві здійснюється після проведення незалежної експертизи уповноваженим сервісним центром в тому випадку, якщо товар є не ремонтно-придатним.

Гарантійні зобов'язання не поширюються на періодичне обслуговування, ремонт або заміну частин у зв'язку з їх моральним зносом.

Дані умови не обмежують законних прав споживача, наданих йому чинним законодавством України.

При отриманні замовлення уважно оглядайте покупку у присутності кур'єра, якщо Вам не подобається зовнішній вигляд або товар не відповідає параметрам замовлення, не розкриваючи упаковку, повертайте замовлення кур'єру, ми обов'язково його замінимо. Претензії на вигляд приймаються тільки в момент доставки.

Всі претензії по придбаних товарах направляйте на e-mail: info@mir-sveta.kiev.ua

Розділи: Люстри, Світильники, Бра і підсвітки, Торшери, Споти і системи, Настільні лампи