Акції

Магнітні трекові світильники

Магнітна трекові система - це Інноваційний винахід, що потрапило на ринок світлотехніки всього кілька років тому. Майже відразу ця технологія набула популярності. Її набувають для будь-яких типів приміщень - для будинку, кафе, ресторану, офісу та інших.

Магнітна трекова система AzzardoМагнітна трекова система LTXМагнітна трекова система Ideal LuxМагнітна трекова система Maytoni

  

Конструкція магнітних трекових систем освітлення

В основному, магнітна система освітлення монтується з трьох компонентів.

  1. Шинопровод токоведущий. Його форма схожа на швелер, однак може і сильно відрізнятися. Конфігурація різних моделей відрізняється в залежності від виробників. Магнітна шина для світильників буває підвісний, врізною або зовнішньої.
  2. Комплектуючі. Сюди входять звичні для трекових систем кріплення, коннектори та інше.
  3. Трекові магнітні світильники.

Усередині шинопровода прокладена плата, по якій проходить струм. Її монтаж безпечний за рахунок того, що показники не перевищують 48 В.

Всі деталі системи збираються і встановлюються досить просто. Основна вимога до монтажу – здійснювати його строго по проектній документації. Щоб магнітна трекові система освітлення була підключена до електричної мережі, потрібно скористатися блоком живлення. Його параметри повинні відповідати показникам інших споживачів.

Трекові світильники магнітні встановлюються також нескладно. Потрібно завести підставу приладу всередину шини. Подібна простота монтажу досягається шляхом установки потужних магнітів на споти. Усередині треку прокладається магнітний сердечник.

За рахунок таких особливостей забезпечується досить міцне з'єднання та передача живлення всім деталям мережі. Світильники на магнітній шині можна вільно переміщувати без виконання складних електромонтажних робіт.

Магнітний трековий світильник

Головні переваги

Основний плюс, через якого люди набувають таку систему освітлення – стильний зовнішній вигляд. Інтер'єр, в якому встановлені магнітні треки, виглядає оригінально і сучасно. Він доречно виглядає при виконанні дизайну хай-тек, в лофт і студіях.

Однак талановиті дизайнери здатні помістити магнітні трекові системи в будь-який тип інтер'єру. Важливо правильно вибрати відповідну колірну температуру світильників і місце установки. Тоді виглядати магнітна система освітлення буде органічно і цікаво при використанні різних видів оздоблювальних матеріалів.

Можна також виділити простоту установки і обслуговування. Часто використовуються магнітні треки для натяжних стель через легкість монтажу і безпеки.

Володар такої системи може в будь-який момент забрати або додати елементи, змінити її конфігурацію, не звертаючись до фахівців. Магнітний трек дозволяє переміщати світильники на ньому на свій розсуд. Така особливість добре підходить для торгових або виставкових залів.

Магнітні трекові системи освітлення споживають зовсім небагато і мають низьку напругу харчування. Це підвищує безпеку їх використання.

Деякі покупці вибирають магнітний трек для натяжної стелі з тієї причини, що вбудовані світильники не виступають за межі шинопровода. Тим самим вони не притягують до себе увагу і не перевантажують дизайн.

Варто відзначити, що всі елементи, які містить вбудований магнітний трек, взаємозамінні. Якщо деталь вийшла з ладу, її можна легко замінити, без демонтажу всього комплексу.

Трек магнітний з усіма компонентами монтується дуже швидко, навіть на великих майданчиках. А витрати на таке освітлення менше, ніж на традиційні підвісні і накладні світильники. У деяких випадках магнітний трек вбудовується дозволяє заощадити простір. Наприклад, в приміщеннях з низькими стелями тільки з подібним освітленням можна домогтися необхідної контрастності і яскравості.

Основні види елементів освітлення

Магнітна трекова система

Як правило, не рекомендується з'єднувати в одній системі моделі від різних виробників. Світильники від різних брендів не сумісні.

Всього можна виділити шість видів елементів освітлення.

  1. Підвісні – зазвичай підвішуються над барною стійкою або столом.
  2. Лінійний трековий світильник з розсіює світлом. Виглядає як світиться смужка всередині шинопровода.
  3. Поворотні світильники з розсіює світлом. Завдяки ним можна направити розсіяні промені в потрібну сторону.
  4. Лінійний магнітний трековий світильник з точковим світлом. Сяючі смуги, промені яких спрямовані строго вниз.
  5. Поворотні світильники з точковим світлом.
  6. Трекові світильники у вигляді циліндра. Лампа може повертатися в різних напрямках.

Незважаючи на порівняно невеликий вибір типів світильників, можна зробити так, щоб магнітні треки підкреслювали оригінальність дизайну, стиль приміщення. Сяючі смужки зазвичай виглядають оригінально і цікаво. Також можна включати магнітні трекові світильники по черзі, виділяючи зони приміщення.