Акції

Трекова система освітлення

Трекова система освітлення стала дуже популярною і затребуваною в Україні. Такі рішення застосовують для освітлення квартир, будинків, магазинів, офісів. У нашому каталозі представлений великий вибір треків і світильників європейських і українських виробників.

Магнітні трекові системи

 

 

Магнітні трекові системи LTX

Магнітні трекові системи VISION

Магнітні трекові системи Ideal Lux

 

1 фазні трекові системи

 

 

Однофазні трекові системи EGLO

Однофазні трекові системиNowodvorski

Однофазні трекові системи VISION

Однофазні трекові системи TK Lighting

Однофазні трекові системи SLV

 

3 фазні трекові системи

 

 

Трехфазные трековые системы Eglo

Трифазні трекові системи EGLO

Трифазні трекові системи LTX

Трифазні трекові системи VISION

Трифазні трекові системи Azzardo

Трифазні трекові системи SLV

 

Трекова система освітлення здатна забезпечити світлом всі приміщення. Велика розмаїтість підвісних світильників, які направляються лінійних прожекторів і спитав дозволить реалізувати будь-які світлові рішення. Такі конструктори підходять для сучасних інтер'єрів, виглядають не громіздкий і справляються із завданням освітлення дуже добре.

Широке застосування трекові системи знайшли в торгівлі, в різних магазинах і бутиках. У таких приміщеннях акценти розставляються на продукцію, що продається. З цим справляються прожектора на треку. Будь-яка перестановка стелажів або торгового обладнання, зміна товарів на вітрині не проблема для таких систем. Джерела світла легко підлаштувати під нові вимоги.

Зручність конструктора полягає в його простоті, багатофункціональності та гнучкості. Для високих приміщень шинопроводи вішають на підвісах, для низьких стель треки монтують на стелю або вбудовують в гіпсокартон. Асортимент аксесуарів дозволяє дістатися у всі куточки складних приміщень.

Де купити трековую систему освітлення в Україні?

В інтернет магазині Світ Світла Ви знайдете треки і світильники в різних цінових категоріях. від простих систем для будинку або квартири, до профісіональной систем для великих магазинів. Наші менеджери допоможуть підібрати систему для Вашого приміщення. Наші інженери можуть розробити светотехнический проект для магазину, офісу чи бутика.

Ми доставимо замовлення кур'єром по Києву або в будь-яке місто України, такі як Львів, Харків, Дніпро, Одеса, Кривий Ріг.

Інші розділи:

Вбудовані трекові системи

Магнітні трекові світильники

Магнітна трекові система

Однофазна шина

Трекові світлодіодні світильники

Світильники трекові

Шинопровід для трекових світильників